AnonseGratis.plOferty pracy Polska
Darmowe ogłoszenia praca, aktualne oferty pracy
Strona głowna
Oferty pracy
Info
O projekcieJak dawać ogłoszenieJak kupować / sprzedawaćKontaktLinki
RejestrujLoguj

Asystent/Asystentka Zarządu

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, którym jest firma aktywnie działającą na terenie Polski w branży artykułów gospodarstwa domowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Asystent/Asystentka Zarządu odpowiedzialny/na będzie za:
• aktywne wsparcie Prezesa Zarządu w projektach
• samodzielne prowadzenie powierzonych projektów
• współpraca z zagranicznymi kontrahentami (wyjazdy na targi)
• uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, tworzenie raportów i podsumowań
• współpraca z istniejącymi działami w firmie (komunikacja miedzy działami a Zarządem)
OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
• narzędzia pracy: laptop, telefon
• szkolenia wdrożeniowe
• doskonałą atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy

OCZEKUJEMY:

• wykształcenia min. średniego
• doświadczenia na podobnym stanowisku
• biegła umiejętność obsługi program

Data dodania:28.01.2014 10:41:23

Ogłoszenie jest ważne do:nieograniczone (stałe)

Województwo:WielkopolskiePowiat:Poznański ( Poznań )

Telefon / tel. komórkowy:(058...?

E-mail:? @aboutyou.pl

Osoba kontaktowa / firma:About You

Użytkownik - zarejestrowany od:Ogłoszeniodawcą bez rejestracji
Wszystkie / Następne anonse (z tego adresu e-mail)

Umieszczono w kategorii:
PracaOferuję Kierownictwo firm

Statystyka:9967 odsłon / 890 wizyt

Kod ogłoszenia:
cls-pol-137005

Dodaj do ulubionych