Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, aby zapewnić lepszą funkcjonalność portalu. Więcej informacji

AnonseGratis.plOgłoszenia Polska
Darmowe ogłoszenia, prywatne i firmowe anonse
Strona głowna
Menu
Ogłoszenia
Info
O projekcieJak dawać ogłoszenieJak kupować / sprzedawaćKontaktLinki
RejestrujLoguj

Pytania i odpowiedzi

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które w wielu przypadkach pomogą Ci w rozwiązaniu ewentualnych problemów dotyczących korzystania z usług na portalu.

Zapomniałem dane do logowania.  
Nie działa logowanie.  
 • Przy logowaniu sprawdź, czy Twoja przeglądarka internetowa obsługuje cookies i czy nie są zablokowane (jeżeli tak, to dokonaj zmian w ustawieniach lub wypróbuj inną przeglądarkę). Podczas wpisywania swojego loginu / hasła uważaj na polskie znaki, włączony CAPS LOCK (duże litery). Zwracaj też uwagę na literówki.
W jaki sposób mogę usunąć swoje ogłoszenie / ogłoszenia?  
 • Jeżeli dodałeś ogłoszenie jako zalogowany użytkownik, to możesz je usunąć po zalogowaniu się - za pośrednictwem interfejsu administratora - "Mój AnonseGratis.pl" ("Twoje potwierdzone ogłoszenia" / "Twoje niepotwierdzone ogłoszenia").
 • Jeżeli dodałeś ogłoszenie jako niezalogowany użytkownik i podczas wprowadzania ogłoszenia podałeś swój adres e-mail, to kontynuuj tutaj: Chcę usunąć swoje ogłoszenie (dodane bez logowania).
 • Jeżeli dodałeś ogłoszenie jako niezalogowany użytkownik i podczas jego wprowadzania NIE PODAŁEŚ swojego adresu e-mail, to tego ogłoszenia nie możesz usunąć przez upływem jego ważności. Ogłoszenie zostanie automatycznie usunięte po upłynięciu okresu jego ważności, który określiłeś podczas wprowadzania ogłoszenia. Jeżeli jednak pilnie potrzebujesz usunąć ogłoszenie, to wyślij SMS z kodem danego ogłoszenie na numer telefonu: +421 907 526 601. Kod ogłoszenia znajdziesz na stronie szczegółów Twojego ogłoszenia. Twój SMS musi być wysłany z tego samego numeru telefonu, który podałeś podczas wprowadzania ogłoszenia, w przeciwnym razie ogłoszenie nie zostanie usunięte.
Jak mogę zaktualizować swoje ogłoszenie/ogłoszenia?  
 • Jeżeli dodałeś ogłoszenie jako zalogowany użytkownik, to możesz je zaktualizować po zalogowaniu się - za pośrednictwem interfejsu administratora - "Mój AnonseGratis.pl" ("Twoje potwierdzone ogłoszenia" / "Twoje niepotwierdzone ogłoszenia").
 • Jeżeli dodałeś ogłoszenie jako niezalogowany użytkownik, nie ma możliwości aktualizacji ogłoszenia. Można zaktualizować wyłącznie ogłoszenie wprowadzone przez zarejestrowanego i zalogowanego użytkownika. Użytkownik niezarejestrowany może wyłącznie usunąć swoje ogłoszenie.
Moje ogłoszenie zostało odrzucone/usunięte, lecz na portalu znajdują się podobne ogłoszenia.  
 • Reguły portalu są nieustannie aktualizowane, tak aby uniknąć wprowadzania niewłaściwych ogłoszeń. Dlatego jeżeli na portalu znajdują się podobne ogłoszenia do tego, które zostało odrzucone/usunięte, jest to prawdopodobnie skutkiem wstawienia go jeszcze przed wprowadzeniem nowych zasad. Podczas korzystania z portalu należy przestrzegać aktualnie obowiązujących zasad.
Moje ogłoszenie zostało usunięte przed upływem okresu jego ważności.  
 • Twoje ogłoszenie zostało usunięte przez administratora z jednego z następujących powodów: ogłoszenie naruszało zasady portalu, ogłoszenie było sprzeczne z dobrymi obyczajami, ogłoszenie zostało dodane powtórnie (wielokrotnie) w okresie krótszym niż 30 dni.
Jak skutecznie dawać ogłoszenie przez Internet?  
 • Większość użytkowników Internetu szuka dokładnie tego, czego potrzebuje, przez wyszukiwarkę internetową lub bezpośrednio w formularzu wyszukiwania na stronie Twojego portalu. Jeżeli chcesz, aby Twoje ogłoszenie było skuteczne, zapoznaj się z poniższymi radami: Jak dawać ogłoszenie.
Jak kupować lub sprzedawać przez Internet? Jak uchronić się przed oszustwem?  
 • Nie ręczymy za zawartość ogłoszeń – dlatego mamy kilka propozycji, które pomogą Wam dokładnie zapoznać się z robieniem zakupami i sprzedawaniem przez Internet. Poniższe wskazówki mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią żadnej gwarancji bezpieczeństwa.
  Kontynuuj tutaj: Jak kupować / sprzedawać.
Ile kosztuje dodanie ogłoszenia na portalu: AnonseGratis.pl?  
 • Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne dla wszystkich, tzn. całkowicie za darmo ogłoszenia mogą dodawać osoby prywatne, osoby fizyczne i firmy! Nie ma żadnych opłat!
 • Również dodanie wpisu sklepu do listy sklepów internetowych oraz wpisu firmy do listy firm, jest całkowicie bezpłatne.
Gobyus

Ogłoszenia